Konkurs fotograficzny pt.: „2017 – ROK RZEKI WISŁA”

W głosowaniu na najładniejsze zdjęcie wzięli udział mieszkańcy dzielnicy Wola- uczestnicy rodzinnego pikniku „Wolski Korowód”, przedstawiciel Fundacji MARATON oraz nauczyciele Zespołu Szkół Nr 31 w Warszawie, z którego uczniowie brali udział w rywalizacji.

Laureaci:

I miejsce – Weronika Kalecińska

II miejsce – Kinga Andrzejewska

III miejsce – Elżbieta Matulka

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz dziękujemy wszystkim jego uczestnikom za udział we wspólnej zabawie. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Projekt był współfinansowany ze środków Biura Edukacji m.st. Warszawa.

Wszystkie prace:

Archiwum Zadania realizowane w 2017 roku KONKURS FOTOGRAFICZNY pt.: „2017 – ROK RZEKI WISŁA”