Rówieśnicza edukacja prozdrowotna

W dniach 25-28 października uczniowie ZS Nr 31 w Warszawie wzięli udział w wyjazdowych warsztatach profilaktycznych, które odbyły się w Komańczy. Projekt pn.: „Rówieśnicza edukacja prozdrowotna” jest współfinansowany przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Dzielnicy Warszawa Żoliborz zgodnie z umową nr ŻOL/WSZ/B/VI/1/6/10/1275/34/C/2016. Głównym celem warsztatów było zapoznanie uczniów z problematyką uzależnień i przygotowanie scenariuszy happeningów prozdrowotnych o charakterze antynikotynowym, antyalkoholowym i antynarkotykowym, które odbędą się w szkole w okresie listopad - grudzień. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

Start