Szkolenie w ramach Pogramu Wzmacniania Rodziny

Szanowni Państwo Fundacja MARATON ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach szkoleniowych w zakresie rekomendowanego programu pn.: „Program Wzmacniania Rodziny 10-14”. Głównym celem szklenia jest nabycie uprawnień realizatora programu PWR.

Zadanie jest realizowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia i współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia, w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.”

Zobacz:

1. Pismo informacyjne