Zaktualizowana lista placówek do pobrania w formacie pdf – lista placówek
Proszę wybrać interesujące Państwa województwo klikając na obszar na mapie
DOLNOŚLĄSKIE:
Bogatynia |
Szkoła Podstawowa Nr 3 Ul. Wyczółkowskiego 42a 59-920 Bogatynia |
Henryka Iwanicka Leokadia Kołodyńska – Zysk Agnieszka Woeltz |
Głogów |
Różne miejsca zatrudnienia |
Agnieszka Herman Joanna Podwińska Liliana Podwińska Maria Malczyk-Rodosz Marzanna Sacewicz Monika Ziółkowska-Młyńczak |
Głogów |
Miejskie Centrum Wspierania Rodziny Ul. Folwarczna 7 67-200 Głogów |
Anna Mazurkiewicz Agnieszka Skiba Małgorzata Przybyła-Kiełbus |
Głogów |
Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi Ul. Kosmonautów Polskich 30/1 67-200 Głogów |
Karolina Ratajczak |
Jelenia Góra |
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSW Poradnia Uzależnień Ul. Cieplicka 69/71 58-560 Jelenia Góra 75 64 35 772
|
Agnieszka Białogłowska Alina Piotrowska Małgorzata Balcerkowska Elżbieta Waluch Patrycja Sztandera |
Jelenia Góra |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Podchorążych 15 58-508 Jelenia Góra 75 64 73 277
|
Edyta Kuraś |
Jelenia Góra |
STOWARZYSZENIE MONAR PPLiTU Ul. Wolności 70 58-500 Jelenia Góra |
Żaneta Marmon – Leśniak Anna Kartunowicz Magdalena Buczek |
Jelenia Góra |
Jeleniogórskie Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sodalis Ul. Teatralna 1 58-500 Jelenia Góra |
Magdalena Zamora |
Legnica |
Świetlica Terapeutyczna Nr 1 Ul. Kościelna 3 59-220 Legnica |
Marzena Lipa Katarzyna Rybakiewicz – Kuchciak Agnieszka Pieczkowska Justyna Staszkiewicz Łukasz Parlicki |
Oleśnica |
Impuls-Twoje Centrum Rozwoju Ul. Łąkowa 1 F 56-400 Oleśnica |
Malwina Bartosiak Małgorzata Jarmużek Jolanta Ławniczak |
Polkowice |
Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Lipowa 2 59-100 Polkowice |
Anna Biernat Marta Dziuban Paulina Kowalczyk – Burek Beata Puławska Kinga Dzendzeluk Estera Dudziak Monika Foryś – Olszewska Magdalena Krawczyk Katarzyna Kwiatkowska Justyna Krok Krzysztof Plok Mariusz Skrobisz Katarzyna Trzebiatowska Elżbieta Wawrynowicz Barbara Węglarz Joanna Wieczorek |
Wrocław |
Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED Ul. Białowieska 74 a 54-235 Wrocław 71 350 17 30 sekretariat@neuropsychiatria.com
|
Łukasz Dracz Katarzyna Nowak Katarzyna Jurkowska Olaf Budek Agnieszka Grabowska Karolina Wasielewska |
Wrocław |
Stowarzyszenie Pomocy „Iskierka” Plac Św. Macieja 5 50-244 Wrocław 71 322 41 14 iskierka.wroc@wp.pl |
Ewelina Szymańska Agnieszka Szymczak Anna Leśniewska |
Wrocław |
Stowarzyszenie „MOST” Ul. Komuny Paryskiej 17/1 50-451 Wrocław 71 341 09 32 most@autograf.pl
|
Iwona Waszkiewicz
|
Wrocław |
Wrocławskie Centrum Zdrowia Sp. ZOZ Pl. Dominikański 6 50-001 Wrocław 71 355 69 32 |
Arkadiusz Klimczak Marzena Miszczuk Anna Musielak Joanna Bronowicka |
Wrocław |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach ul. Główna 40 51-180 Psary 71 387 86 92 |
Sabina Księżarczyk
|
Wrocław |
Szkoła Podstawowa nr 2 Ul. Komuny Paryskiej 36/38 50-451 Wrocław 71 341 88 96 jedwabnick77@tlen.pl |
Marzena Miszczuk
|
Wrocław |
Zakład Karny nr 1 Ul. Kleczkowska 35 50-211 Wrocław |
Magdalena Sakowicz Katarzyna Winiarska
|
Wrocław |
Fundacja Bliżej Rodziny Ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 20 50-370 Wrocław 71 725 98 38 531 069 492
|
Magdalena Baszak Urszula Neuman
|
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr IV Ul. Stacha Świstackiego 12 50-430 Wrocław |
Krystyna Babula |
Wrocław
|
Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Miliczu Ul. Grzybowa 1 56-300 Milicz 71 384 67 54 w. 727 |
Kamila Sidorowicz |
Wrocław |
Towarzystwo „Powrót z U” Ul. Paulińska 16 50-247 Wrocław |
Magda Saska Olga Wojnarowicz Monika Witkowska-Kubas |
Wrocław |
Fundacja Pozytywnej Profilaktyki Ul. Legnicka 65 54-238 Wrocław |
Joanna Grochowska Anna Grochowska Sławomir Pietrzak |
Żarów |
Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Armii Krajowej 54 58-130 Żarów |
Marta Łoboda Anita Denes – Ziemkiewicz Barbara Borowiec |
KUJAWSKO – POMORSKIE
Brodnica |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Ustronie 2b 87-300 Brodnica |
Paulina Bejger Edyta Jakubowska-Rżeńska Agnieszka Gibas Inga Tylicka-Grzywacz |
Brodnica |
Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego Edyta Jakubowska – Rżeńska Ul. Wyspiańskiego 4 a 87-300 Brodnica |
Królak Paulina Smoliński Rafał |
Bydgoszcz
|
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Ul. J.K Chodkiewicza 30 85-064 Bydgoszcz |
Prof. Maria Deptuła Wioletta Junik Kalina Konecka Marietta Dembek Maja Łoś Jolanta Jarczyńska Marta Połotniuk Małgorzata Zabłocka Blanka Poćwiardowska |
Bydgoszcz
|
Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA” Ul. Przodowników Pracy 12 85-843 Bydgoszcz 52 375 54 05
|
Anna Radziszewska Beata Pawlak Małgorzata Krzak Czesława Marciniak Barbara Dąbek Katarzyna Kaczyńska Marzena Kuźniak Anita Krajnik Anna Urban Karolina Zakrzewska Patrycja Kuczkowska Hanna Ruszkiewicz Agnieszka Maria Iwanusek Elżbieta Stawiarska Beata Tybuszewska Karolina Gorecka Anna Nowak Małgorzata Małyjurek Teresa Włodarska Urszula Boguszewska Barbara Głowacka |
Bydgoszcz
|
Poradnia Profilaktyki i Pomocy Rodzinie PTZN Ul. Gajowa 43 85-009 Bydgoszcz 52 371 19 08 ptznbyd@op.pl
|
Robert Rejniak Agnieszka Kobus Paweł Szopiński |
Grudziądz
|
Grudziądzkie Stowarzyszenie ”Pomoc Uzależnionym” ul. Mikołaja z Ryńska 10 86-300 Grudziądz
|
Maria Burzyńska Andrzej Burzński Lucyna Torłop |
Grudziądz |
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Ul. Śniadeckich 6 86-300 Grudziądz |
Sylwia Winiarek Monika Tomaszewska Sławomir Stypiński |
Grudziądz |
Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego Ul. Mikołaja z Ryńska 7 86-300 Grudziądz |
Durska Małgorzata Jackowska Katarzyna Lewandowska Marta |
Grudziądz |
Stowarzyszenie Specjalistyczna Pomoc Rodzinom NADZIEJA Ul. Kościelna 1 86-300 Grudziądz |
Janina Antkiewicz Dorota Aszurkiewicz |
Łabiszyn
|
Zespół Szkół Ul. Nadnotecka 2 89-210 Łabiszyn 52 38 44 105 zslabiszyn@wp.pl
|
Beata Słowikowska Violetta Hłond Maria Smaruj
|
Osielsko |
GOPS Ul. Centralna 6a 86-031 Osielsko |
Żychlińska Marzena Rak Ewa Guza Rafał |
Toruń
|
Kujawsko – Pomorskie Towarzystwo „Powrót z U” Ul. Strumykowa 4 87-100 Toruń 56 622 62 14 tpzu@interia.pl |
Bożena Strużewska Izabela Nowak-Przygoda Agnieszka Słowik Magda Pawlak Marzena Tomaszewska – Gdak Kornel Jarzębski Katarzyna Wasilewska – Ostrowska Paulina Strohschein Agata Dankiewicz Anna Folborska Joanna Roch Justyna Fiałkowska Magdalena Piela Natalia Pawłowska-Miłoszewska Bożejewicz Natalia Trzaskowska Weronika |
Toruń |
Fundacja Pomocy Samotnym Matkom Ul. Jęczmienna 10 87-100 Toruń |
Patrycja Kotrych Weronika Malinowska |
Toruń |
Ognisko Wychowawcze przy TC Caritas Ul. Szosa Bydgoska 1a 87-100 Toruń |
Hanna Dobromilska Emilia Gardecka Karolina Syrocka |
Toruń |
Centrum Pielęgnacji Caritas Diecezji Toruńskiej Ul Wyszyńskiego 7/9 87-100 Toruń |
Agnieszka Jędryczka Sylwia Małachowska Marcelina Sadowska |
Toruń |
MOPR w Toruniu Ul. Konstytucji 3 Maja 40 c 87-100 Toruń |
Iwona Dremo Anna Papis Marta Pokora – Arriaga Ewelina Radaszewska Balbina Gorzejewska Justyna Popielińska Ks. Piotr Bulanda Joanna Krajewska Joanna Zglińska Marcin Jasiński |
Toruń |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Toruniu Ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6 87-100 Toruń |
Katarzyna Rebain Joanna Sandecka-Laps Anna Trzpil Magdalena Dąbrowska Barbara Mularz |
Wąbrzeźno |
Wąbrzeskie Centrum Profilaktyki Terapii i Integracji Społecznej Ul. 1-go Maja 46 87-200 Wąbrzeźno |
Dorota Fiałkowska Dorota Gumuła Sylwia Gerka |
LUBELSKIE:
Chełm |
Stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Rodziny 22-100 Chełm ul. Obłońska 798 918 323 |
Edyta Korona – Jędrzejewska Joanna Dziurzyńska Bożena Chaciuk |
Chełm |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie Ul. Św. Mikołaja 4 22-100 Chełm |
Eliza Kotowska |
Kraśnik |
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 Ul. Kościuszki 23 23-200 Kraśnik |
Barbara Żak Wanda Dymitrak Anna Wójcicka |
Kraśnik |
Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 Ul. Urzędowska 10 23-200 Kraśnik |
Edyta Buczaj Magdalena Kapuścińska Iwona Kuśmierz |
Kraśnik |
Szkoła Podstawowa Nr 3 Ul. Urzędowska 435 23-200 Kraśnik |
Beata Sokół Jolanta Nowicka Marzena Biernacka Monika Serafin |
Kraśnik |
Szkoła Podstawowa Nr 4 Ul. Sądowa 23-200 Kraśnik |
Ewa Adamczyk Agnieszka Kuźnicka-Świca Wiesław Pyc |
Kraśnik |
Szkoła Podstawowa Nr 5 Al. Niepodległości 54 23-204 Kraśnik |
Katarzyna Kudła Halina Machajska Bożena Wiech Paulina Chmura |
Kraśnik |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 Ul. Grunwaldzka 2 23-204 Kraśnik |
Anna Bielecka Anna Jasińska Renata Krzysztoń Bożena Łyjak Marlena Cholewińska |
Lublin |
Towarzystwo Nowa Kuźnia 20-485 Lublin Ul. Samsonowicza 85 81 443 43 13 602 79 63 68 poczta@isiudem.pl
|
Anna Siudem Ireneusz Siudem Tomasz Golian Sara Filipiak Justyna Rynkiewicz Kinga Wawrecka
|
Lublin |
Fundacja „SKRZYDŁA DLA EDUKACJI” Ul. Szmaragdowa 1 20-570 Lublin 81 536 29 58 |
Marta Charymska Marcin Demkowski Agnieszka Szulej Katarzyna Wieleba Sylwia Wierzchowska Janusz Wierzchowski Magdalena Wójtowicz |
Lublin |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Lublinie ul. Rzeckiego 10 20-637 Lublin |
Dagmara Gołębiowska |
Lublin |
Centrum Edukacyjno – Terapeutyczne Art. – Presti Ul. Przyjaźni 8/31 20-314 Lublin |
Janik Małgorzata Lisowska Monika Mączka Dorota Sykulska Agata |
Łuków |
Fabryka Inspiracji Ul. Chącińskiego 11/20 21-400 Łuków |
Jacek Goss Agata Goss |
Świdnik |
Miejskie Centrum Profilaktyki 21-040 Świdnik ul. Norwida 2 81 468 77 96 |
Magdalena Łubkowska Elżbieta Kuna Hanna Dąbkowska Katarzyna Amrozy Magdalena Skibińska |
Zamość |
Zamojskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Publicznego Ul. Partyzantów 5 22-400 Zamość 84 6271 115 |
Bożena Stanek Ewa Chmiel Jolanta Batorska
|
Zamość |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 w Zamościu Ul. Okrzei 24 22-400 Zamość |
Maria Dyrda Małgorzata Szwarc-Niderla Anna Teterycz |
Zamość |
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Zamościu Ul. M. Konopnickiej 6 22-400 Zamość |
Aleksandra Kurzępa Karolina Mazurkiewicz Agata Sierak-Górnik |
Zamość |
Stowarzyszenie Salvete Ul. Ormiańska 4 22-400 Zamość |
Adrian Maziarczuk Nina Oktaba Łukasz Brykner |
Zamość |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School Ul. Poniatowskiego 4 22-440 Zamość
|
Ewa Buczak Adam Magryta Paweł Pikus |
LUBUSKIE:
Drezdenko |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Ul. Kościuszki 31 66-530 Drezdenko |
Emilia Jankowska Małgorzata Szwerbel Katarzyna Suśniło |
Konradowo |
Fundacja Na Rzecz Rodziny i Rozwoju Osobistego Konradowo 63 67-106 Konradowo |
Michalak Bernarda Michalak Natalia Szulgo Anna |
Krzeszyce |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzeszycach Ul. Skwierzyńska 16 66-435 Krzeszyce |
Kamila Cierach Beata Iwańczak Marta Krawczyk |
Leszno |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lesznie Ul. Chrobrego 15 64-100 Leszno |
Katarzyna Orzałkiewicz Izabela Skoracka Nathalie Urbaniak - Jakubiak |
Trzebiel |
Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Żarska 1 68-212 Trzebiel |
Justyna Będza Agata Frókowska Liliana Marzec |
ŁÓDZKIE:
Aleksandrów Łódzki |
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna Ul. Warszawska 10/12 95-070 Aleksandrów Łódzki 42 712 13 08 przyjaznaporadnia@o2.pl
|
Beata Marszałek Renata Mrozińska Marzena Marciniak
|
Dębniak |
Agan Andrzej Wierzyński Ul. Truskawkowa 4 95-100 Dębniak |
Agnieszka Wierzyńska |
Głowno |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Ul. Kościuszki 10 95-015 Głowno |
Grażyna Kujawiak Agata Szymczak Anna Pietrowicz Agnieszka Śliwkiewicz |
Kalino |
Punkt konsultacyjny dla osób i rodzin w kryzysie przy SP w Kalinie Kalino 95-030 Rzgów |
Izabela Kuminiak Rafał Dobolewski Jarosław Kusza
|
Łódź |
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 Ul. Spadkowa 91-231 Łódź |
Agnieszka Pawłowska |
Łódź |
Stowarzyszenie Wsparcie Ul. Strzelców Kaniowskich 71 90-558 Łódź |
Robert Kuchta |
Ozorków |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Ul. Traugutta 1 95-035 Ozorków |
Agata Barzyńska Joanna Hajdys Jarosława Kwaśniak Elżbieta Skonieczna |
Rabień |
Szkoła Podstawowa Ul. Słowiańska 95-070 Rabień |
Joanna Krawczyk |
Radomsko |
OśrodekWspieraniaRodziny w Radomsku ul. K. Kościuszki 12a 97-500 Radomsko
|
Ewa Hanulak Monika Skrzypczak Wojciech Koniarski
|
Szczerców |
Klinika Wolmed Ul. Dubie 1a 97-420 Szczerców |
LilinaMikła Aleksandra Mikła Witold Pietrzak |
Tomaszów Łódzki |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Ul. Majowa 1/13 970200 Tomaszów Łódzki |
Agnieszka Kubica Joanna Bryks Katarzyna Tomala |
Zgierz |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Ul. Długa 89/91 95-100 Zgierz |
Bożena Wolska Danuta Marcinkowska Grażyna Nowakowska Marek Majewski Agnieszka Majewicz |
MAŁOPOLSKIE:
Andrychów |
Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Starowiejska 22b 34-120 Andrychów |
Marta Kajzer Anna Łysoń Katarzyna Stanek Beata Kalamus - Gądek |
Biskupice |
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 322 32-020 Wieliczka |
Paulina Ciesielska Magdalena Tomasik Agnieszka Wrześniak Dorota Zagól |
Bodzanów |
Szkoła Podstawowa w Bodzanowie Bodzanów 464 32-020 Bodzanów |
Barbara Brachowicz Katarzyna Strugała Monika Trybulska |
Chabówka |
Positum Chabówka 268A 34-700 Chabówka |
Czajkowska Magdalena Guzik Olga Kołodzieczyk Katarzyna |
Gdów |
Fundacja Centrum Działań Profilaktycznych Ul. Gdów 53 32-420 Gdów |
Dawid Droździkowski Marta Kłoszewska Adam Bojakowski |
Gródek |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Gródku Ul Gródek 38 33- 331 Stróże 18 44 74 211 |
Anna Wójcik Anna Nykaza-Kruczek Izabela Zaczyk |
Kraków |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie Ul. Józefińska 14 30-529 Kraków |
Dominika Tylak Magdalena Szawara Stanisław Batko |
Kraków |
Zespół Szkół Łączności Ul. Monte Casino 31 30-337 Kraków |
Ewa Haberka |
Miechów |
Szkoła Podstawowa Nr 1 Ul. Marii Konopnickiej 13 32-200 Miechów 41 383 12 59 jedynkaspm@wp.pl |
Jadwiga Płaszewska Agnieszka Sroka Anna Włodarczyk |
Miechów |
Szkoła Podstawowa Jaksice 110 52 351 16 60 spj1@wp.pl |
Iwona Król Paweł Podyma Ewelina Żaba |
Nowy Sącz |
Małopolski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Ul. Waryńskiego 1 33-300 Nowy Sącz 18 440 71 31 18 442 02 87 |
Marta Studzińska Ewa Kulig Jadwiga Migda |
Roczyny |
Zespół Szkół Samorządowych Ul. Szkolna 34-120 Roczyny |
Ewa Cinal |
Wieliczka |
Centrum Działań Profilaktycznych Ul. Kościuszki 39A 32-020 Wieliczka |
Anna Starzyńska – Brzuska Barbara Kocjan Klaudia Waryszak – Lubaś Tomasz Delmaczyński Natalia Pałka Stefan Sawicki Piotr Tubelewicz Dawid Drożdż Bogumił Stoksik Michał Tyrała Konrad Wisz Agata Goss Kamila Szczyrek Sebastian Porębski |
Wieprz |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Wadowicka 34-122 Wieprz |
Renata Szymik - Kudłacik |
MAZOWIECKIE:
Bodzanów |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w
Bodzanowie Chodkowo Działki Ul. Wyszogrodzka 1 09-47- Bodzanów 24 260 70 17 spbodz@wp.pl |
Izabela Wysocka Karolina Matracka Sylwia Jakubowska |
Bodzanów |
Publiczna Szkoła Podstawowa Cieśle 18 09-470 Bodzanów 24 260 77 05 spcisie18@gmail.com |
Agnieszka Rybicka Dorota Bąbała Monika Durczyk |
Bodzanów |
Publiczne Gimnazjum w Nowym Miszewie Ul. Szkolna 2 09-470 Bodzanów 24 260 66 61 miszewogim@poczta.onet.pl |
Iwona Malinowska Monika Guzanek Marzena Biernat |
Bodzanów |
Publiczne Gimnazjum Chodkowo Działki Ul. Wyszogrodzka 3 09-470 Bodzanów 24 260 78 24 gimnazjum.bodzanow@wp.pl |
Elżbieta Szymańska Iwona Cios Janina Wiśniewska |
Bodzanów |
Zespół Placówek Oświatowych w Nowym Miszewie Szkoła Podstawowa w Nowym
Miszewie Ul. Szkolna 2 09-470 Bodzanów 24 260 60 17 zpmiszewo@wp.pl |
Magdalena Kasprzycka Beata Rozkosz Jolanta Łagodzińska |
Brwinów |
Środowiskowy
Ośrodek Pomocy Społecznej Ul.
Kościuszki 4a 05-840
Brwinów |
Agnieszka Olejniczak Ewelina Mastalerz Patrycja Kruglej Izabela Sułkowska Magda Lipińska Olga Jastrzębska-Tudek Anna Dragan- Zawisza Joanna Gościńska-Kann Monika Słowikowska Agnieszka Adamczyk Aleksandra Mieszkowska Monika Knych Magdalena Marchwiak |
Ciechanów |
OESiP „ARKA” ul. Matejki 7 06-400 Ciechanów |
Danuta Drzewiecka Aneta Wernik Robert Kraczkowski |
Ciechanów |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Ul.
Wyzwolenia 10a 06-400 Ciechanów Zespół Poradni
Psychologiczno-Pedagogicznych w Błoniu |
Irena
Mydlarz Dorota
Bielas Wiesława
Machul Wioletta
Gębala |
Garwolin |
Zespół Szkół Specjalnych nr 2 Al. Legionów 11 08-400 Garwolin 25 682 62 23 zss2garwolin@edukacja.mazovia.pl |
Anna Czajka – Popińska Justyna Mikulska Anetta Stobiecka – Donicz |
Garwolin |
Zespół
Szkół nr 5 im. J. Korczaka 08-400
Garwolin ul.
Korczaka 10 25
682 28 33 |
Izabela Tudek Alicja Paśnik Wioletta Gurzkowska |
Garwolin |
Stowarzyszenie
Pomocy Dzieciom ul.
Żwirki i Wigury 16 08-400
Garwolin |
Monika
Kondej Ilona
Sacałowska |
Grójec |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Ul. P.O.W. 4 05-600
Grójec |
Monika
Krawczyk |
Józefów |
Stowarzyszenie
Na Całe Życie Ul.
Godebskiego 67 05-420
Józefów |
Monika Piątkowska Tomasz Wydra Ewelina Staszewska |
Klembów |
Zespół Szkół Specjalnych w Ostrówku Ul. Felińskiego 1 05-205 Klembów |
Magdalena Hutek Marta Iwaniec Maria Konowska - Dombek |
Legionowo |
Niepubliczna szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Ul. Piłsudskiego 47 05-120 Legionowo 22 774 26 62 |
Aleksandra Podlaszewska Katarzyna Burczak Małgorzata Gieruszka |
Nowe
Załubice |
Fundacja Kamyk Ul. Opolska 71 05-255 Nowe Załubice |
Joanna Surdyk Anna Wardaszko |
Ostrołęka |
Ostrołęckie Centrum Kultury ul. Inwalidów Wojennych 23 07-140 Ostrołęka 29 7664589 |
Małgorzata Kołakowska Gabriela Suchecka Magdalena Prusaczyk |
Płock |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Wolskiego 4 09-400 Płock |
Jolanta Hofman Katarzyna Gierska Karolina Naguszewska |
Płock |
Ośrodek Profilaktyki i Terapii „AZYL” Ul. Dobrzyńska 2a/4 09-400 Płock |
Mariusz Krysiak Magdalena Kasztelan Małgorzata Ziembicka |
Płock |
Centrum Promocji Zdrowia i
Profilaktyki Uzależnień PROFIL Ul. Maszewo 5D 09-400 Płock |
Małgorzata Wyszyńska Grzegorz Wyszyński Szymon Bogucki Katarzyna Jasińska |
Pniewy |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Pniewy 05-562 Pniewy |
Renata Chmielewska Bożena Matyjasiak Iwona Wysocka |
Radom |
Stowarzyszenie Podwórkowe Anioły Ul. Mickiewicza 23/5 26-600 Radom |
Iwona Kuc Edyta
Wojcieska |
Radzymin |
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Pl. Kościuszki 2 05-250 Radzymin 22
243 05 47 gkrpa@radzymin.pl |
Ewa Rybarczyk Anna Orlińska- Ounissi Katarzyna Kocoń |
Radzymin |
Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyminie Ul. Weteranów 31 05-250 Radzymin |
Monika
Pogorzelska |
Sobolew |
Publiczna Szkoła Podstawowa w
Sobolewie Ul. Kościuszki 08-460 Sobolew |
Ewa
Pluta Małgorzata
Ragus |
Sochaczew |
Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej Ul. Ziemowita 8/10 96-500 Sochaczew 46 862 12 17 |
Ewa Kajetaniak Katarzyna Matusiak Dorota Dziemdziela |
Szydłowiec |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ul. Metalowa 7 26-500 Szydłowiec 48 617 47 13 48 617 47 14 |
Agnieszka Bracha Katarzyna Dudek Jolanta Pietras |
Warszawa |
Fundacja Bene – Vobis Al. Wojska Polskiego 50/54 lok. 56 01-554 Warszawa 660 402 545 |
Joanna Kulpińska Anna Podleśna Marcin Kulpiński |
Warszawa |
Fundacja Chrześcijańska NEBO Ul. Strumykowa 40/53 03-138 Warszawa |
Edyta Trzaska Mariola Suszyńska Beata Pręcikowska |
Warszawa |
Poradnia Profilaktyki Środowiskowej MARATON ul. Elektoralna 26 00-892 Warszawa 22 620 64 35 biuro@fundacja-maraton.pl |
Janusz Zimak Grażyna Piotrkowska Maria Miłkowska Magdalena Wardyńska-Ziółek Aleksandra Żołyniak Agnieszka Makulska Olga Targońska Sylwia Wójcikowska |
Warszawa |
Stowarzyszenie
Mężczyźni Przeciw Przemocy Ul.
Dalamowska 48/61 03-566
Warszawa |
Paweł
Biegalewski |
Warszawa |
Szkoła Podstawowa nr 166 Ul. Żytnia 40 01-198 Warszawa |
Hanna Apelska Małgorzata Bykowska Małgorzata Święch |
Warszawa |
Szkoła Podstawowa nr 148 Ul. Ożarowska 69 01-408 Warszawa 22 836 28 73 |
Ewa Mazur Agnieszka Mazur Małgorzata Winczewska |
Warszawa |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana ul. OR-OTA 5 01-507 Warszawa |
Agnieszka Jajkiewicz – Sołtys Magdalena Przybyło Ewa Butryn |
Warszawa |
Szkoła Podstawowa nr 289 Ul. Broniewskiego 99 a 01-876 Warszawa 22 663 67 73 |
Katarzyna Sokołowska Anna Chrzanowska –Grzegorzak Joanna Marosek |
Warszawa |
Szkoła Podstawowa Nr 258 Ul. B. Brechta 8 03-472 Warszawa |
Alicja Gryczyńska Ewa Wysocka Marzena Zielińska |
Warszawa |
Gimnazjum nr 51 ul. Olbrachta 48/56 01-111 Warszawa |
Kamila Pękala Karolina Bochenek-Chełmecka Małgorzata Kuna |
Warszawa |
Gimnazjum nr 126 im. Bohaterów
Westerplatte ul. gen. K. Ziemskiego 22 04 – 408 Warszawa 22 673 42 83 |
Sylwia Wiechowska Edyta Lelek – Bury Łukasz Słowiński |
Warszawa |
Fundacja Pomocy Rodzinie
„Człowiek w potrzebie” Ul. Ostroroga 24 01-163 Warszawa |
Beata Dąbrowska Katarzyna Postek Monika Wiatrowska |
Warszawa |
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii Ul. Dereniowa 52/54 02-760 Warszawa 22
641 15 01 |
Anna Radomska Elżbieta Stawecka Katarzyna Żylińska Kamila Gryn Bożena Bajerowska Bartosz
Kehl Anna
Misiurek Magdalena
Leszczyńska |
Warszawa |
Instytut Psychiatrii i Neurologii Al. Jana Sobieskiego 9 02-957 Warszawa |
Katarzyna Okulicz-Kozaryn Anna Rustecka |
Warszawa |
PARPA Al. Jerozolimskie 155 02-326 Warszawa 22
250 63 25 parpa@parpa.pl |
Jolanta Terlikowska Robert Frączek |
Warszawa |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 10 Ul. Wrzeciono 24 01-963 Warszawa 22 835 03 48 poradnia-wrzeciono@wp.pl |
Agnieszka Grabek Agnieszka Klimonda Justyna Weronko |
Warszawa |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 16 Ul. A. Kordeckiego 54 04-330 Warszawa 22 610 21 32 poradnia16@ppp16.waw.pl |
Katarzyna Szczygielska Małgorzata Dróżdż Anna Steinhagen Aleksandra Granica-Bieranowska |
Warszawa |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 23 Ul. 1 Pułku Praskiego 8 05-075 Warszawa 22 760 03 87 |
Monika Postuła Aneta Bardzińska Piotr Bargar |
Warszawa |
Stowarzyszenie Ingenium Świetlica socjoterapeutyczna „SZAFA” Ul. Andersena 3/83 01-911 Warszawa 515
260 665 kontakt@centrumingenium.pl |
Aneta Brzozowska Małgorzata Dybicka Monika Rzodkiewicz |
Warszawa |
Stowarzyszenie GRUPA PEDAGOGIKI I ANIMACJI SPOŁECZNEJ Praga
Północ Ul. Szymanowskiego 6/61 03-477 Warszawa 507
842 799 22
619 34 37 gpas@wp.pl |
Katarzyna Gilgenast Justyna Jałosińska Aleksandra Walczak Zuzanna Woyda |
Warszawa |
Stowarzyszenie KARAN 22
618 65 97 karan@karan.pl |
Angelika Lipke Paulina Przepielińska |
Warszawa |
Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego – Świetlica
Socjoterapeutyczna Caritas Archidiecezji Warszawskiej |
Katarzyna Jacenciuk |
Warszawa |
Polskie Towarzystwo
Zapobiegania Narkomanii Oddział w warszawie Ul. Rokosowska 10 02-348
Warszawa |
Anna
Szwed Andrzej
Majcher Jakub
Gładysiak |
Warszawa |
Centrum
Wspierania Rodziny Rodzinna Warszawa Ognisko Bielany ul.
Broniewskiego 56 a 01-516 Warszawa 22
669 68 56 bielany@rodzinnawarszawa.pl |
Alicja
Sołtyka – Kamińska Ewa
Hunkiewicz Wisława
Balas Ewa
Michalska Teresa
Wachnicka Katarzyna
Augustyniak Beata
Brzezińska Iwona
Wieczorek Robert
Przybyła Sara
Miriam Zmudczyńska-Sommer |
Warszawa |
Centrum
Wspierania Rodziny Rodzinna Warszawa Ognisko Praga Ul.
Środkowa 9 03-430
Warszawa 22
619 23 48 praga@rodzinnawarszawa.pl |
Anna
Maciejewska Agnieszka
Radkowska Anna
Junczyk Katarzyna
Cholewa |
Warszawa |
Centrum
Wspierania Rodziny Rodzinna Warszawa Ognisko Śródmieście Ul.
Stara 4 00-231
Warszawa 22
831 41 94 sekretariat@zow.pl |
Anna
Nowińska Małgorzata
Wiśniewska Agnieszka
Sokołowska Małgorzata
Stoff Agata
Koczowska Łukasz
Słomka Katarzyna
Mucha Mariola
Misiak Oliwia
Zielińska |
Warszawa |
Centrum
Wspierania Rodziny Rodzinna Warszawa Ognisko Gocław Ul.
Meissbera 13 03-982
Warszawa 22
613 69 91 goclaw@rodzinnawarszawa.pl |
Hanna
Karska-Ledwoch Joanna
Świdowicz-Kwiatkowska Marzena
Przybysz Katarzyna
Michalak Agata
Cieślińska Diana
Ścigała |
Warszawa |
Centrum
Wspierania Rodziny Rodzinna Warszawa Ognisko Grochów Ul.
Rębkowska 1 04-375 Warszawa |
Sylwia
Kulawczuk Sandra
Korpal Izabela
Kalińska Barbara
Danaj |
Warszawa |
Centrum
Wspierania Rodziny Rodzinna Warszawa Ognisko Marymont Ul.
Paska 10 01-640 Warszawa |
Klaudia
Bełc |
Warszawa |
Centrum Wspierania Rodzin
"Rodzinna Warszawa" Ognisko Okęcie Ul. Malownicza 31a 02-272 Warszawa |
Martyna
Włodarczyk Weronika
Liedtke Hanna
Witkowska Katarzyna
Maria Drużycka |
Warszawa |
Centrum Wspierania Rodzin
"Rodzinna Warszawa Ognisko Mokotów Ul. Grottgera 25a 00-785 Warszawa |
Katarzyna
Jabłońska Patrycja
Jabłońska Marta
Gołąb-Majtczak Karol
Mazur |
Warszawa |
Centrum Wspierania Rodzin
"Rodzinna Warszawa Ognisko Muranów Ul. Dzielna 17a/15 01-029 Warszawa |
Małgorzata
Gądek Edyta
Dalmata Monika
Szyduk Elżbieta
Mężyńska |
Warszawa |
Centrum Wspierania Rodzin
"Rodzinna Warszawa Ognisko Ursynów Ul. Kłobucka 14 02-699 Warszawa |
Małgorzata
Dudek Aleksandra
Szczypciak Julia
Kowalska |
Warszawa |
Stowarzyszenie
Serduszko dla dzieci Ul. Szwedzka 6/82 03-419
Warszawa |
Stella
Chwedoruk |
Warszawa |
Towarzystwo
Przyjaciół Dzieci Plac Hallera 5/2a 03-483
Warszawa |
Izabela
Wróblewska |
Warszawa |
Placówka Wsparcia
Dziennego Armii Zbawienia Ul. Ząbkowska 23/25
lok. 9 03-736 Warszawa |
Paulina Piasecka – Bartczak Agnieszka
Kliczek |
Warszawa |
Fundacja Edukacji
Społecznej Ul. Sewerynów 00-331 Warszawa |
Monika Raj Anna Wieczorek Kamila Korzeniewska-Walczak |
Warszawa |
Ośrodek Pomocy Społecznej Włochy Ul. Czereśniowa 35 02-457 Warszawa |
Anna Przybysz Agnieszka Marszałek Dawid Stępak Monika Pietrzak |
Warszawa |
Stowarzyszenie na rzecz Wsparcia i
Rozwoju Dziecka i Rodziny SIMUL Ul. Kolorowa 16/27 02-495 Warszawa |
Katarzyna Pyza Izabela Gromek Agnieszka Bałdyga Marta Jeżykowska |
Fundacja MEDERI Al. Dzieci Polskich 20 04-736 warszawa |
Agnieszka Bałdyga |
|
Integracja Stowarzyszenie Rodzin i
Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Ul. Grottgera 25a 00-785 Warszawa |
Marta Jeżykowska |
|
Warszawa |
Warszawskie
Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” Ul. Elektoralna 26 00-892
Warszawa |
Barbara Gołębiowska Agnieszka Kolek Barbara
Kremer |
Warszawa |
CENTRUM
INGENIUM Ul.
Meissnera 12 03-982
Warszawa |
Monika Małecka Malwina Piekut Tomasz Szustakiewicz |
Warszawa |
Polskie
Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Ul.
Bielańska 9/16 00-086
Warszawa |
Anna Kuciak Elżbieta Milczarek Maciej Milczarek |
Warszawa |
Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 24 Al.
Rzeczypospolitej 14 02-972
Warszawa |
Anna Leszczyńska Agnieszka Madziar-Perzyńska Magdalena Gołuchowska |
Warszawa |
Ośrodek
Pomocy Społecznej Białołęka Ul.
Marywilska 44 c 03-042
Warszawa |
Beata Musiał Danuta Sarnowska-Borkowska |
Warszawa |
Trener
Relacji Wszelkich - Anna Starzyńska Brzuska Ul.
Nowowiejska 22 m 9 00-
665 Warszawa 606
72 54 55 kontakt@trener-relacji-wszelkich.pl |
Anna Starzyńska - Brzuska |
Warszawa |
Fundacja Wspierania Rodzin Korale Ul. Kampanii Kordian 10a 02-495 Warszawa |
Izabela Owczaruk Iwona Krasnodębska - Duda |
Warszawa |
Fundacja Sławek Ul. Andersa 13 00-153 Warszawa |
Danuta Łagodzińska Marek Łagodziński Ewelina Kardas – Gola Wiktoria Lubańska – Brysiak Sylwia Jędrzejewska Izabella Mabillard Anna Pawłowska |
Warszawa |
Fundacja ks. Prof. Rumianka Ul. Rybnicka 27 02-405 Warszawa |
Karolina Burns Marlena Piekarska - Olszówka Bartosz Kowalewski |
Warszawa |
Warszawski
Ośrodek Interwencji Kryzysowej Ul.
6- Sierpnia 1/5 02-843
Warszawa |
Zduńczyk Olga Piz Diana Kozieł Artur |
Wyszków |
Poradnia leczenia uzależnień Ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 07-200 Wyszków 29 742 38 11 |
Ewa Sosnowska Agnieszka Antoniak Dorota Rogulska |
Zwoleń |
Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna Ul.
T. Kościuszki 39 26-700
Zwoleń |
Joanna
Zubrzycka Edyta
Karbowińska Ilona
Jaworska Magdalena
Michałowska - Kmiecik |
Żyrardów |
Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna Ul.
Moniuszki 96-300
Żyrardów |
Ewa
Baczyńska Agnieszka
Łęczycka – Niewiadomska Zuzanna
Piekarska |
OPOLSKIE:
Brzeg |
Publiczna
Szkoła Podstawowa Nr 1 Ul.
Chrobrego 13 49-300
Brzeg |
Anna Szcześnik Kinga Kasprzak Karolina Mofina |
Byczyna |
Zespół Szkół w Byczynie Ul. Borkowska 3 46-220 Byczyna |
Anna Gwóźdź Katarzyna Jóźwiak Iwona Mamala Agata Michułka Joanna Radziewicz |
Kędzierzyn Koźle |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 Ul. Stalmacha 20 47-220 Kędzierzyn Koźle |
Agnieszka Dulęba Beata Klimowicz Małgorzata Nowacka |
Nysa |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ul. Słowiańska 17 48 – 300 Nysa 77 448 26 10 pcprsa@poczta.onet.pl |
Beata
Kędzierska Małgorzata
Michalska Izabela Klimiszyn Kamila Kowalska Malwina Listowska – Przybysz Pasternak Paulina |
Opole |
Stowarzyszenie na Rzecz Ludzi
Uzależnionych w Opolu „To Człowiek” Ul. Ozimska 71d 45-368 Opole 77 453 23 38 kontakt@toczlowiek.pl |
Paweł Andrzejuk Barbara Zataj Marta Zdybek Małgorzata
Stańco Weronika
Staroń Anna Adamowska -
Kałwa |
Opole |
Fundacja Aktywacji i Edukacji
Społecznej SENSO Ul. Osiedle 8 46-060 Prószków 536 837 766 601 508 183 biuro@fundacjasenso.org |
Marta
Zdybek Mateusz
Brandys |
Opole |
Opolskie Centrum Profilaktyki
Środowiskowej Ul. Wiejska 45-240 Opole |
Monika
Grad Igor
Skrzypczak |
Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 Ul. Wróblewskiego 7 45-760 Opole |
Aleksandra
Domka – Kordek Natalia
Kotarska Anna
Mazurewicz – Nowak Karolina
Pawleta Joanna
Zelek |
Tułowice |
Ośrodek
Pomocy Społecznej Ul.
Porcelanowa 8 49-130
Tułowice |
Lucyna
Ostrowska |
PODKARPACKIE:
Rzeszów |
Fundacja Na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy Feniks Ul. Kosynierów 35-202 Rzeszów |
Daniel Mróz Małgorzata Czech Agnieszka Kowalczyk Joanna Sokołowska-Jachyra Dariusz Miziołek
|
Stalowa Wola |
Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica Tęcza Al. Jana Pawła II 5 37-450 Stalowa Wola |
Ewa Brzyska Ewa Stój |
Stalowa Wola |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Ul. Wojska Polskiego 9 37-450 Stalowa Wola |
Monika Sawa-Kołodziejczyk |
Stalowa Wola |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul. Staszica 5 37-450 Stalowa Wola |
Iwona Sodomir |
Stalowa Wola |
Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica Tęcza Al. Jana Pawła II 5 37-450 Stalowa Wola |
Ewa Stój |
Stalowa Wola |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Ul. Hutnicza 17 37-450 Stalowa Wola |
Monika Walkowicz Przemysław Sodomir |
Stalowa Wola |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11 Ul. Wojska Polskiego 37-450 Stalowa Wola |
Aleksandra Serafin |
Stalowa Wola |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Stalowej Woli Ul. Hutnicza 12 37-450 Stalowa Wola |
Anna Bal Ewelina Owanek
|
Stalowa Wola |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Ul. Dmowskiego 9 37-450 Stalowa Wola |
Anna Łaska Małgorzata Jarocka
|
Stalowa Wola |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 Ul. Poniatowskiego 37-450 Stalowa Wola |
Iwona Zielińska |
Stalowa Wola |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Ul. Dmowskiego 9 37-450 Stalowa Wola
|
Mariusz Źrebiel |
PODLASKIE:
Augustów |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ul. Młyńska 52 16-300 Augustów |
Diana Kuźmicka Medykiewicz Aneta Teresa Rowińska Marta Urban |
Bargłów Kościelny |
Zespół Szkół Ul. Augustowska 8 16-320 Bargłów Kościelny |
Agnieszka Ejzel Katarzyna Karpińska Iwona Purwin |
Białystok |
ELEOS Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Ul. Św. Mikołaja 5 15-420 Białystok |
Marta Chomaniuk Mariusz Danieluk Anna Haponiuk Sylwia Katarzyna Konwiak Katarzyna Kozłow Ewa Krysztopowicz Natalia Mikulicz Anna Rogacz Kamil Rutkowski Kinga Brysiewicz Magdalena Jarosz Justyna Kiriłowa Dominika Olga – Królikowska Katarzyna Pawłowska Julita Popławska Katarzyna Zagrzywiec |
Białystok |
Etap-Ośrodek Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych Ul. Włókiennicza 7 15-778 Białystok |
Elżbieta Powichrowska Anna Nowicka – Gałecka Wojciech Powichrowski |
Białystok |
Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie DROGA Ul. Proletariacka 21 15-449 Białystok |
Anna Tomulewicz Barbara Gryniewicka Dariusz Polkowski Kinga Sawicka Agnieszka Werda Paweł Klekner Anna Borowska Emilia Jabłońska Kamila Zaperty Anna Bartnicka Sylwia Łapińska Kamil Koszałkowski |
Białystok |
SPWD KLANZOWISKO PSPiA KLANZA Oddz. Białostocki Ul. Wincentego Witosa 15B lok. 3 15-660 Białystok |
Agnieszka Dubieniecka Anna Szczepańczyk Karolina Bielska – Dąbrowska Anna Cimochowska Klaudia Dąbrowska Joanna Krzywicka |
Białystok |
Fundacja DIALOG UL. Ks. Adama Abramowicza 1 15-872 Białystok |
Karolina Klicka |
Białystok |
JEDEN ŚWIAT Ul. Konwaliowa 3a 15-660 Białystok |
Anna Ołdakowska Magdalena Pyłkowska |
Hajnówka |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Ul. Piłsudskiego 10a 17-200 Hajnówka |
Ewa Wioletta Dąbrowska Marta Kondratiuk Anna Kowalska Anna Wasiluk |
Kolno |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ul. Wojska Polskiego 69 18-500 Kolno |
Magdalena Banach Monika Gołaś – Bazydło Agnieszka Kulągowska |
POMORSKIE:
Garczegorze
|
Zespół Szkół w Garczegorzu 84-351 Nowa Wieś Lęborska 59 863 34 47 |
Bożena Lenart Izabela Płotka Emilia Lewandowska Grażyna Damps Honorata Smentoch Edyta Pobłocka Romana Kasprzak Alicja Guźniczak
|
Gdańsk
|
Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej „Mrowisko” Ul. Reduta Wyskok 9 80-741 Gdańsk 58 305 46 97 kaja.medowska-badnarowicz@mrowisko.org.pl |
Natalia Gołaszewska Kaja Medowska – Bednarowicz Inga Krupska Aleksandra Chrupek |
Gdańsk |
Stowarzyszenie Praktyków Profilaktyki Społecznej Ul. Słonimskiego 4/6 80-280 Gdańsk |
Dorota Zyskowska Alicja Maliszewska Małgorzata Gurzkowska Agnieszka Nowak Justyna Szmaj Julia Wójcik Aleksandra Jastrzębowska Aleksandra Złota Anna Rejkowska |
Gdańsk |
Akademia Dobrej Edukacji Ul. Chłopska 64 80-350 Gdańsk |
Angelika Daroszewska Małgorzata Szydłowska Małgorzata Łowiecka |
Gdańsk |
Centrum Interwencji Kryzysowej Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę Pl. Księdza Gustkowicza 13 80-543 Gdańsk
|
Anna Orzołek Alicja Jankiewicz Dagmara Nelec |
Gdańsk |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 7 Ul. Traugutta 8280-229 Gdańsk |
Beata Kurylonek Magdalena Majewska Urszula Rodzik |
Gdańsk |
Szkoła Podstawowa Nr 57 Ul. Aksamitna 8 80-858 Gdańsk |
Beata Kobiela Joanna Mazurek Małgorzata Wróblewska |
Gdańsk |
Gdańskie
Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Promyk
Nadziei" 80-288 Gdańsk |
Edyta Klik - Dąbrowska Beata Kubiak Joanna Salwin |
Gdańsk |
Centrum Rozwoju Gdańsk Piecewska 33/u5 80-288 Gdańsk |
Agnieszka Gross Paulina Janiszewska Aleksandra Obuchowicz |
Gdynia |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 1 Ul. Staffa 10 81-597 Gdynia |
Edyta Wróbel – Kilińska Anita Mielke Monika Piekarz Iwona Sroka |
Gdynia |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 2 Ul. Opata Hackiego 13 81-213 Gdynia |
Marzanna Mróz Aneta Parczyńska Izabela Derewicz – Czupryniak Mariola Cirson |
Gdynia |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 3 Ul. Płk. Dąbka 207 81-155 Gdynia |
Anna Kordzińska – Grabowska Anna Piaskowska Iwona Hydzik – Lackowska Iwona Macuk |
Gdynia |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Filomatów 2 Gdynia |
Małgorzata Kaczmarek Sylwia Melzer Aneta Pufal - Ściepuro |
Gniew |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Osiedle Witosa 9 83-140 Gniew |
Hanna Wasielewska Marlena Wasielewska Dorota Hinz Anna Ciarkowska |
Kościerzyna |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Ul. Słoneczna 1 83-400 Kościerzyna |
Anna Modrzejewska Beata Orland Iwona Stolc Emilia Wantoch - Rekowska |
Kurcze |
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Uzależnionych „Zmiana” 89-650 Kurcze ul. Kurcze |
Kamila Helta Ilona Tokarska |
Wiele |
Stowarzyszenie Hamak Wybudowanie 6 83-441 Wiele |
Monika Narloch Anna Łangowska |
Leśnice
|
Zespół Szkół w Leśnicach Leśnice 18 a 84-351 Nowa Wieś Lęborska 59 861 20 88
|
Hanna Konefał Grażyna Hinc-Kotyło Małgorzata Soszler
|
Lębork |
Stowarzyszenie na Rzecz Ochrony Zdrowia Psychicznego „LUDZKA RZECZ” Ul. Sienkiewicza 28a 84-300 Lębork |
Monika Cieplińska-Bednarz Paulina Bikowska |
Łebień
|
Zespół Szkół w Łebieniu Łebień 93 a 84-351 Nowa Wieś Lęborska 59 86 11 946 |
Marzena Łapa Mariola Wojtysiak Justyna Syldatk Ewelina Gaffka Elżbieta Laskiewicz Wioletta Marczewska |
Nowa Wieś Lęborska
|
Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej 59 861 21 45 |
Joanna Buniek Grażyna Pospieszna Agnieszka Rozenkranc
|
Sopot
|
Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny „Mrowisko” Al. Niepodległości 817 A 81-850 Sopot 58 305 46 97 665 368 280
|
Justyna Jurczykowska Waldemar Wiaduch |
Słupsk
|
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Słupsku ul. Narutowicza 9 76 – 200 Słupsk 59 845 60 20 |
Hanna Czerwińska – Szulc Wioletta Majewska Monika Walczak Magdalena Kaczmarkiewicz Aneta Jackiewicz Katarzyna Sadowy |
Starogard Gdański |
Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży Ul. Skarszewska 7 83-200 Starogard Gdański |
Brzeska Karolina Ziółkowska Ewa Żbik Agnieszka |
Tawęcin
|
Szkoła Podstawowa w Tawęcinie Tawęcino 39 |
Iwona Sosnowska |
Wejherowo |
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie Ul. Ofiar Paśnicy 22 84-200 Wejherowo |
Barbara Derezińska Iwona Saciłowska Małgorzata Sędziak |
ŚLĄSKIE:
Bielsko – Biała
|
Katolicki Ośrodek Wychowania i Resocjalizacji Młodzieży ul. Barkowska 167 c 43-300 Bielsko Biała 33 816 07 67 fundacja@nadzieja.bielsko.pl |
Piotr Polak Brygida Kowalówka Barbara Duda Anna Pilorz Agata Bobrecka Adam Kasprzyk |
Bielsko Biała |
Świetlica Dzieciątka Jezus Ul. Grzybowa 8 43-309 Bielsko Biała |
Beata Kuchnik Bianka Metlerska Jolanta Tesarczyk |
BielskoBiała |
Fundacja Zapobiegania i resocjalizacji Uzależnień Nadzieja Ul. Barkowska 167 c 43-346 Bielsko Biała |
Monika Pleszewska |
Chorzów
|
Ośrodek Wsparcia Rodziny ul. Siemianowicka 58 41-503 Chorzów 32 241 15 27
|
Bożena Cierpioł Danuta Szary Joanna Łuczak
|
Chorzów
|
Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny Ul. Omańkowskiej 1 41-500 Chorzów |
Robert Gierek Grzegorz Witkowski Andrzej Maciejowski |
Częstochowa
|
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów I Psychologów „Macierz” ul Nowowiejskiego 3 42-217 Częstochowa 34 324 72 51 macierzstow@poczta.onet.pl |
Anna Zajic Agnieszka Kuliś Izabela Jacewicz |
Częstochowa |
Częstochowskie Towarzystwo „Powrót z U” Ul. Wiolinowa 1 42-200 Częstochowa |
Beata Wawrzyńczak Paweł Matusik Marta Mrozińska |
Gliwice |
Górnośląskie Stowarzyszenie Familia Ul. Dębowa 5 44-100 Gliwice |
Małgorzata Skobel Marta Struzik Ewa Baranowska |
Gorzyce |
Punkt Konsultacyjno-Informacyjny ds. Uzależnień Ul. 3-go Maja 7 39-432 Gorzyce |
Beata Szczypień Justyna Tuderek Tomasz Śpiewak |
Jaworzno |
Stowarzyszenie Betlejem Ul. Długa 16 43-603 Jaworzno |
Anna Bystrzycka Olga Wajs – Stasica Mariusz Borek |
Piekary Śląskie
|
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna Ul. M. C. Skłodowskiej 108 41-949 Piekary Śląskie 32 287 97 62 |
Iwona Koperwas Anna Pawłowska Ewa Skrzyszewska
|
Tarnowskie Góry |
Stowarzyszenie Pomocy Uzależnionym i Ich Bliskim Falochron Ul. Słowackiego 1 42-600 Tarnowskie Góry |
Anna Pyrkosz Hanna Bartkowiak - Szwarc Katarzyna Rawluk |
Zawiercie
|
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Ul. Parkowa 2 42-400 Zawiercie 32 67 223 83
|
Elżbieta Sołtys Anna Skuza-Adamczyk Agnieszka Paruzel-Zając
|
Zawiercie |
Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej EGO Ul. Mrzygłodzka 42-400 Zawiercie |
Katarzyna Miszczyk |
ŚWIĘTOKRZYSKIE:
Kielce
|
Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy Ul. Spacerowa 5 26-026 Morawica 41 36 41 399 |
Magdalena Kuta-Tkacz Barbara Kowalczyk Justyna Zapała
|
Kielce |
Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie - Klub Młodzieżowy Ul. Mielczarskiego 45 - Klub Młodzieżowy Wolna Strefa Ul. Żeromskiego 44 - Klub Młodzieżowy Wolna Strefa Ul. Podmiejska 142 26-085 Kostomłoty Pierwsze - Klub Młodzieżowy Ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53 - Klub Młodzieżowy Wolna Strefa Ul. Posłowicka 98 - Klub Rodzinny Wolna Strefa Ul. Orla 4 - Klub Młodzieżowy Wolna Strefa Ul. Karczówkowska 46
|
Zawada Beata Bieniek Alicja Boraczek – Pacholec Katarzyna Chaba Karolina Chlewicka Patrycja Ciesek – Bartosz Monika Gębska Milena Król – Lemiecha Dominika Krzemiński Piotr Majkowska Elżbieta Mazur – Czarnecka Ewa Mróz Joanna Raus Anna Różalski Piotr Samburska Dorota Skarbek – Zych Katarzyna
|
Ostrowiec Świętokrzyski
|
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Ul. H. Sienkiewicza 70 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 41 263 10 55 |
Ewelina Jurasz Renata Prucnal Monika Rożek |
Ostrowiec Świętokrzyski |
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Bezrobotnych 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Ul. H. Sienkiewicza 70 |
Agnieszka Budek Monika Widerska – Irek Katarzyna Sobczyk |
Ostrowiec Świętokrzyski |
Katolicki Zespół Edukacyjny- Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim Ul. Grabowiecka 15 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski |
Anna Cesarska Marlena Kargul Kinga Szczepańska |
Skarżysko Kamienna |
Rodzinna Poradnia Leczenia Uzależnień Ul. Apteczna 7 26-110 Skarżysko Kamienna |
Marcin Rzeczkowski Dariusz Gajewski Paweł Włosek Małgorzata Bracha |
Suchedniów |
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 Ul. Kościelna 1 26-130 Suchedniów |
Przygoda Magdalena Miernik Klaudia Łakomiec Aneta |
WARMIŃSKO – MAZURSKIE:
Elbląg
|
NZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień „Szansa” Ul. Żeromskiego 22 82-300 Elbląg 55 233 94 94 |
Bogusław Mikulski Marek Cieślak Piotr Kluska |
Elbląg |
Szkoła Podstawowa Nr 12 Ul. Staffa 27 82-300 Elbląg
|
Aleksandra Kańduła Martyna Połomka Marta Misterkiewicz |
Elbląg |
Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 3 Ul. Agrykola 6 82-300 Elbląg
|
Aleksandra Kańduła Martyna Połomka Marta Misterkiewicz |
Elbląg |
Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie SZANSA Ul. Kosynierów Gdyńskich 30 82-300 Elbląg |
Justyna Stelina Kazimierz Falkiewicz Jacek Stankiewicz |
Ełk |
Stowarzyszenie Alternatywa 19-300 Ełk ul. Kilińskiego 3F / 3
|
Beata Krakowiak Agnieszka Kurczak Wiktor Kurczak |
Morąg
|
Ośrodek Profilaktyki i Edukacji LIDER Ul. Radna 54 14-300 Morąg 89 757 41 73 509 534 733 elalider@interia.pl
|
Elżbieta Górecka Alina Rudnik Bożena Skajster
|
Olsztyn
|
VI Liceum Ogólnokształcące Ul. Pstrowskiego 5 10-049 Olsztyn
|
Joanna Zaremba Magdalena Nawacka Lucyna Grochowalska Adam Andruszkiewicz
|
Olsztyn |
Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień Al. Wojska Polskiego 8 10-225 Olsztyn |
Urszula Dobrowolska Dominika Lisikiewicz Marta Ruczyńska Magdalena Sutko Michał Żmijewski |
Olsztyn |
SOSW dla Dzieci Niesłyszących Ul. M. Grzegorzewskiej 6 11-041 Olsztyn |
Elżbieta Joanna Langowska Anna Nowicka Magdalena Panasik Aleksandra Szostak |
Olsztyn |
EDUBOX Grzegorz Chmielewski Ul. Michała Kajki 3/1 10-546 Olsztyn |
Agnieszka Ewald |
Olsztyn |
Szkoła Podstawowa Nr 1 10-275 Olsztyn ul. Moniuszki 10 |
Izabela Rachuba Katarzyna Szostek Joanna Wiśniewska |
Olsztyn |
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Simitu Sp z o.o. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 11/17 |
Dominika Witek |
Olsztyn |
3mamy razem ul. Sikorskiego 23/118 10-088 Olsztyn
|
Zuzanna Taraszkiewicz |
Ostróda |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostródzie Ul. Sportowa 1 14-100 Ostróda |
Wiktoria Machula Jowita Naruniec Kamila Tarasiuk |
WIELKOPOLSKIE:
Jarocin |
Zespół Szkół Społecznych Ul. Przemysłowa 1 63-200 Jarocin |
Alicja Stasiak-Sikorska Beata Szpera Daria Kornobis |
Koło |
Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie Ul. Dąbska 40 62-600 Koło |
Agnieszka Zborowska-Karbowa Monika Pelc-Puszczyk Małgorzata Jęcka |
Konin |
Camfilm Ul. Os. Tysiąclecia 6 61-255 Poznań |
Katarzyna Kubacka Anna Litewka Andrzej Czerski
|
Kalisz |
Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN 62-800 Kalisz ul. Graniczna 1 |
Olga Muszyńska Ilona Gołębiowska Donata Lis Justyna Błaszczyk |
Pleszew |
Fundacja Animacja Ul. Bolesława Krzywoustego 3 63-300 Pleszew |
Andersz Joanna Przybył Maria Zawieja Justyna |
Pleszew |
Pleszewskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci o Szczególnych Potrzebach Opiekuńczych "Dom" Ul. Osiedlowa 1 63-300 Pleszew |
Bartoszek Agnieszka Myglias – Dera Iuliia Wiśniewska Natalia Wróblewska Katarzyna |
Pobiedziska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Odnowiciela Ul. Kostrzyńska 23 62-010 Pobiedziska |
Danuta Kolińska Karolina Pawlak Ewelina Rutkowska |
Poznań |
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne Oddział terenowy w Poznaniu Ul .Grunwaldzka 55/3 60-953 Poznań tel. 784 054 448 |
Joanna Stachowiak Arleta Nowaczkiewicz Danuta Nowaczkiewicz Grzegorz Nowaczkiewicz |
Turek |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Konińska 4 62-700 Turek |
Małgorzata Gębalska Wioletta Kurzawa Lidia Rzetecka |
Wągrowiec |
Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wągrowcu Ul. Lipowa 34 62-100 Wągrowiec |
Beata Merlinger-Kubiak Agnieszka Nowicka Gizela Ziółkiewicz |
ZACHODNIOPOMORSKIE:
Barlinek |
Fundacja Powerfly Ul. Kościelna 8/20 74-320 Barlinek |
Broja Natalia Królikowska Barbara Teleman Aleksandra |
Barlinek |
Ośrodek Pomocy Społecznej Ul. Strzelecka 29 74-320 Barlinek |
Grygier Marta Stefaniuk Eliza |
Koszalin |
Stowarzyszenie Profilaktyki i Terapii „Młodzi Młodym” 75-612 Koszalin ul. Zwycięstwa 168 |
Ewa Włosek Włodarczyk Wioletta Korgiel Tomasz Marko Joanna Hnat |
Międzyzdroje |
Fundacja Motywacja i Działanie Ul. Norwida 7/12 72-500 Międzyzdroje |
Karolina Flacht Marzena Kita Bartosz Ślaski |
Morzyczyn
|
Stowarzyszenie w Służbie Rodziny Ul Sosnowa 6D 73-108 Morzyczyn
|
Robert Bartosik Aldona Bartosik Elżbieta Stefaniak
|
Stargard |
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Ul. Majdanek 7a 73-110 Stargard |
Elżbieta Stefaniak Małgorzata Szałańska Agnieszka Nowak-Zamołojko Małgorzata Maciejewska-Świeży |
Stargard |
Szkoła Podstawowa w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Ul. Gdyńska 8 73-110 Stargard |
Karolina Lewandowska Anna Lis Patrycja Poźniak Karolina Radwańska Marta Siwak |
Szczecin |
Zachodniopomorskie Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” Ul. Klonowica 1a 71-241 Szczecin |
Bogumiła Koman Izabela Litwicka Monika Cegłowska Beata Pelc-Lichota Justyna Bągorska Krzysztof Łachmańczuk Gremblewski Dariusz Wieczorek Maciej |